Zobacz większe

Keratyna Pure 100 ml

Profesjonalny produkt do wykonania zabiegu Keratynowego Prostowania Włosów. Keratyna Pure charakteryzuje się skutecznością i efektywnością działania, dogłębnie regenerując włosy dzięki najwyższej zawartości czystej keratyny.

Więcej szczegółów

117,00 zł

Więcej informacji

Keratyna CocoChoco Professional to zaawansowany produkt, który przemieni zniszczone, nadwyrężone, niesforne, zmęczone zabiegami chemicznymi włosy w zdrowe, lśniące, proste i łatwe w układaniu. Keratyna CocoChoco PURE dzięki najwyższej zawartości czystej keratyny w swoim składzie, dogłębnie i intensywnie zregeneruje każdy z osobna włos. Ten rodzaj keratyny jest szczególnie polecany rozjaśnianym, puszącym się i mocno zniszczonym włosom. CocoChoco Keratin Pure odżywia i wygładza włosy nie naruszając ich podstawowej struktury.

Ten profesjonalny produkt gwarantuje połysk, blask oraz miękkość włosów na długi czas (efekt utrzymuje się do 4 miesięcy). CocoChoco Pure z czystej postaci keratynowymi proteinami został stworzony specjalnie dla wyjątkowo osłabionych i zniszczonych włosów. Organiczne skondensowane składniki, mineralny sylikon oraz najwyższa ilość czystej keratyny w swoim składzie, gwarantuje intensywny efekt odnowy włosów. Dzięki wykonaniu zabiegu Keratynowego Prostowania CocoChoco włosy odzyskają zdrowy i sprężysty wygląd - powrócą do swojej naturalnej, zdrowej struktury. Każdy włos z osobna zostanie odbudowany i zregenerowany.

Keratyna Pure:

* skondensowany, ultra odżywczy produkt do regeneracji włosów

* daje wyjątkową miękkość oraz wygładzenie na całej długości włosów

* bezpieczny w użyciu, nie zawiera trujących substancji - formaldehydu

* produkt skuteczny i łatwy w aplikacji

* najwyższa jakość keratyny, najatrakcyjniejsza cena

Oryginalny słoiczek 100 ml - produkt NIEPRZELEWANY.

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: