Zobacz większe

Keratyna Oryginal 100 ml

Profesjonalny produkt do wykonani zabiegu Keratynowego Prostowania Włosów. Keratyna Oryginal przeznaczona jest do każdego typu włosów, nawet farbowanych, mocno zniszczonych. Dogłębnie regeneruje i prostuje włosy.

Więcej szczegółów

117,00 zł

Więcej informacji

Keratyna CocoChoco Professional to zaawansowany produkt, który przemieni zniszczone, nadwyrężone, niesforne, zmęczone zabiegami chemicznymi włosy w zdrowe, lśniące, proste i łatwe w układaniu. Keratyna CocoChoco Oryginal dzięki mocno regenerującemu wyciągowi z kakaowca oraz czystej keratyny w swoim składzie, dogłębnie i intensywnie odbuduje każdy z osobna włos. Ten rodzaj keratyny jest polecany do każdego rodzaju włosów, także tych farbowanych i mocno zniszczonych. Daje mocny efekt prostowania. CocoChoco Keratin Pure odżywia i wygładza włosy nie naruszając ich podstawowej struktury.

Ten profesjonalny produkt gwarantuje połysk, blask oraz miękkość włosów na długi czas (efekt utrzymuje się do 4 miesięcy). CocoChoco Oryginal z ekstraktem kakaowca został stworzony specjalnie dla wyjątkowo osłabionych i zniszczonych włosów. Organiczne skondensowane składniki, mineralny sylikon oraz czysta keratyna w składzie, gwarantuje intensywny efekt odnowy włosów. Dzięki wykonaniu zabiegu Keratynowego Prostowania CocoChoco włosy odzyskają zdrowy i sprężysty wygląd - powrócą do swojej naturalnej, zdrowej struktury. Każdy włos z osobna zostanie odbudowany i zregenerowany.

Keratyna Oryginal:

  • nie zmienia koloru włosów, intensyfikuje go i wzmacnia
  • skondensowany, ultra odżywczy produkt do regeneracji włosów
  • daje wyjątkową miękkość oraz wygładzenie na całej długości włosów
  • bezpieczny w użyciu, nie zawiera trujących substancji - formaldehydu
  • produkt skuteczny i łatwy w aplikacji
  • najwyższa jakość keratyny, najatrakcyjniejsza cena

Oryginalny słoiczek 100 ml - produkt NIEPRZELEWANY.

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: