Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki CocoChoco Professional w Polsce. Dystrybuujemy profesjonalne kosmetyki do przeprowadzenia zabiegu Keratynowego Prostowania Włosów, a także produkty z linii aftercare – czyli kosmetyki pielęgnacyjne, które są przeznaczone do stosowania w domu, po wykonanym zabiegu.

CocoChoco to marka specjalizująca się w produkcji Keratyny do włosów oraz produktów na niej bazujących – jesteśmy liderem i specjalistami w Keratynowym Prostowaniu Włosów.

Nasza firma importuje kosmetyki CocoChoco od 2011 roku. W tym czasie zdobyliśmy zarówno na polskim jak i europejskim rynku wielu zadowolonych i wiernych marce CocoChoco klientów. Naszym priorytetem jest sprzedaż najlepszej jakości kosmetyków oraz obsługa Klientów przeprowadzona na jak najwyższym poziomie – bardzo istotne dla nas jest Państwa zadowolenie. Dlatego gwarantujemy, że produkty fryzjerskie CocoChoco, są niezwykle skuteczne w regeneracji prostowaniu włosów oraz, że są bezpiecznie – poddajemy je regularnym testom i kontroli jakości.

Tym z Państwa, którzy z nami stale współpracują ciepło dziękujemy za zaufanie, a tym, którzy nie mieli jeszcze okazji przetestować naszych produktów zapraszamy do rozpoczęcia owocnej współpracy.