O marce Cocochoco

Dzięki nawiązaniu współpracy ze światowym producentem CocoChoco, miło nam przedstawić w Polsce profesjonalne produkty do keratynowego prostowania i intensywnej regeneracji włosów, do tej pory niedostępne na naszym rynku. Przez wiele lat istnienia na światowym rynku fryzjerskim profesjonalne kosmetyki CocoChoco Professional stały się wiodącą marką, wśród produktów do kompleksowej, intensywnej oraz profesjonalnej pielęgnacji włosów METODĄ KERATYNOWĄ.

CocoChoco zyskały zaufanie oraz status najwyższej jakości, gdyż łączą w sobie to co jest trudne do pogodzenia przy tego typu produktach kosmetycznych:

  • SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA- gwarancja długotrwałej, intensywnej odbudowy i natychmiastowej regeneracji włosów
  • DELIKATNOŚĆ DZIAŁANIA- dzięki doskonale skomponowanym, bogatym składnikom naturalnego pochodzenia min. ekstrakcie z kakaowca
  • MAKSYMALIZACJĘ DZIAŁANIA- intensywny efekt odbudowy włosów w stosunkowo krótkim czasie wykonywania zabiegu. 

Dzięki skoncentrowanym składnikom efekt całkowitej regenracji można uzyskać już podczas 1,5 godzinnej kuracji w salonie KERATYNOWA KURACJA oraz keratynowe produkty do stylizacji CocoChoco opracowane, są specjalnie tak by łączyć w sobie naturalną proteinową keratynę, która odbudowuje, odnawia oraz odżywia włosy dzięki zawartości bogatych składników naturalnych - przede wszystkim mowa tu o ekstrakcie z kakaowca, który aktywuje działanie keratyny w strukturze włosa. Składniki wnikają w głąb włókna włosa, niwelując ubytki oraz ujednolicając strukturę włosa na całej długości. Dzięki wysokiej temperaturze żelazka, keratynowy eliksir jest dogłębnie wprasowywany do wewnątrz.

SYSTEM WYGŁADZAJĄCY CocoChoco Professional to niekwestionowany najskuteczniejszy z wynalezionych produktów fryzjerskich do odbudowy i intensywnej regeneracji włosów XXI wieku. Gwarancją najwyższej jakości kosmetyków jest ich innowacyjna technologia, poparta wieloletnimi badaniami. W ofercie CocoChoco znajdziecie Państwo zarówno samą Intensywnie Odbudowującą włosy KERATYNĘ jaki i gamę regenracyjnych, keratynowych produktów zawierających ten składnik w swoich szamponach, maskach, odżywkach oraz serum. Dla podtrzymania spektakularnego efektu- utrzymania odpowiedniej ilości keratyny we wnętrzu włosa, po wykonanej KURACJI ODBUDOWUJĄCO- PROSTUJĄCEJ zalecane jest regularne stosowanie pozostałych produktów z gamy CocoChoco Proffeesional.

Oto koniec ze zniszczonymi włosami dzięki kuracji COCOCHOCO Professional!